The Witness w tydzień sprzeda się lepiej niż Braid przez rok?

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
The Witness w tydzień sprzeda się lepiej niż Braid przez rok? - gamedot.pl

Jonathan Blow to jedna z największych osobistości sceny niezależnej, nieodłącznie kojarzona z Braidem i z tym ile szlaków przetarła ta niesamowita pozycja, tworzona z myślą o Xboksie 360. Mimo przełomu i nowej jakości jaką niósł Braid gra nie sprzedawała się jednak aż tak dobrze jak wielu z nas by się spodziewało.

 

Nowy projekt Blowa, The Witness które wylądowało już na PS4 i PC to kolorowa, fantastyczna gra w rozwiązywanie zagadek. Projekt ten jest już na dobrej drodze, by w tydzień zarobić więcej niż Braid zarobiło przez cały rok (dokładnych danych jednak jeszcze nie podano):

 

Dobrze, że udało mu się osiągnąć taki sukces. Przecież pieniądze zarobione na Braid co prawda zrobiły z niego milionera, ale jednak potem zainwestował wszystko w tworzenie The Witness i obecnie był już blisko nie posiadania praktycznie niczego... wiara w swój kolejny pomysł jednak się opłaciła. I bardzo dobrze.

 

 

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 XONE

Efootball PES 2020 XONE

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl