• Strona główna
 • Newsy
 • The walking dead: a new frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami)

The Walking Dead: A New Frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami)

hraboll - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
The Walking Dead: A New Frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami) - gamedot.pl

 

Start (przypadający na 20 grudnia) trzeciego sezonu interaktywnego The Walking Dead to bez wątpienia najgorętsze wydarzenie – jeśli przeanalizujemy końcówkę bieżącego roku. Warto odnotować, że startować możemy z bagażem pewnych doświadczeń. Studio Telltale Games wreszcie omawia rozwiązania napędzające proces odtwarzania starych wyborów.

 

Jeśli nie posiadamy save'a:

 

 • Gracz może skorzystać z Generatora Historii – głównie chodzi tu o przebrnięcie przez serię pytań. I tak Clementine startuje a pewnego punktu (42 możliwości). Owe punkty to taka charakterystyka zwieńczenia drugiego sezonu – a także określenie relacji/więzi łączących nas z różnymi postaciami.
 • Rozpoczynamy całkowicie nową przygodę – ignorujemy większość decyzji podejmowanych na przestrzeni poprzednich sezonów. Clementine zostaje sama z AJ-em.

 

Jeśli posiadamy pliki zapisu:

 

 • Grając na tej samej platformie – bez problemu, w sposób automatyczny skorzystamy z save'a.
 • Grając na innej platformie – uruchamiamy zaktualizowany drugi sezon na starym/poprzednim sprzęcie i przenosimy save'a do chmury. Należy pamiętać o założeniu profilu w serwisie Telltale Games. Przy starcie nowej przygody wybieramy opcję pobrania danych (stanu rozgrywki) z chmury.
0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 XONE

Efootball PES 2020 XONE

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl