• Strona główna
  • Newsy
  • The walking dead: a new frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami)

The Walking Dead: A New Frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami)

hraboll - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
The Walking Dead: A New Frontier – o rozpoczynaniu nowej przygody (ze starymi wyborami) - gamedot.pl

 

Start (przypadający na 20 grudnia) trzeciego sezonu interaktywnego The Walking Dead to bez wątpienia najgorętsze wydarzenie – jeśli przeanalizujemy końcówkę bieżącego roku. Warto odnotować, że startować możemy z bagażem pewnych doświadczeń. Studio Telltale Games wreszcie omawia rozwiązania napędzające proces odtwarzania starych wyborów.

 

Jeśli nie posiadamy save'a:

 

  • Gracz może skorzystać z Generatora Historii – głównie chodzi tu o przebrnięcie przez serię pytań. I tak Clementine startuje a pewnego punktu (42 możliwości). Owe punkty to taka charakterystyka zwieńczenia drugiego sezonu – a także określenie relacji/więzi łączących nas z różnymi postaciami.
  • Rozpoczynamy całkowicie nową przygodę – ignorujemy większość decyzji podejmowanych na przestrzeni poprzednich sezonów. Clementine zostaje sama z AJ-em.

 

Jeśli posiadamy pliki zapisu:

 

  • Grając na tej samej platformie – bez problemu, w sposób automatyczny skorzystamy z save'a.
  • Grając na innej platformie – uruchamiamy zaktualizowany drugi sezon na starym/poprzednim sprzęcie i przenosimy save'a do chmury. Należy pamiętać o założeniu profilu w serwisie Telltale Games. Przy starcie nowej przygody wybieramy opcję pobrania danych (stanu rozgrywki) z chmury.
0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl