The Last Of Us 2 blisko oficjalnej zapowiedzi?!

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 

Bez wątpienia wiele osób czeka na The Last Of Us 2. Wielu też uznaje ten tytuł za kolejną wielką rzecz od utalentowanego Naughty Dog. Kalifornijski developer na ten moment ucina wszelkie dyskusje. Programiści muszą najpierw dokończyć sprawy związane z Uncharted 4 – dopiero potem wystartuje dogłębna analiza koncepcji mogących napędzać kolejną przygodę – przygodę w czasach apokalipsy.

 

Cóż, jeden z branżowych insiderów, człowiek o nicku “shinobi602” wierzy, iż okres oczekiwania na oficjalną zapowiedź TloU2 nie będzie długi. Jego post na forum NeoGAF jest odpowiedzią na fanowski twór – obrazek podpięty pod dyskusję o targach E3 2017. Zatem hipotetycznie pierwszy teaser/zwiastun zobaczymy przed corocznym, jak zawsze kluczowym wydarzeniem dla gamingowej branży. Wcześniejsze eventy? Faktem jest, że na okres 3-4 grudnia przypada PS Experience 2016.

 

 

Owszem, to wszystko jawi się jako zwyczajna plotka. Warto jednak nadmienić, że shinobi602 już kilka razy wyprzedził oficjalne komunikaty czołowych wydawców – przekazywał informacje zapisane w tradycyjnych prasówkach. To on jako pierwszy nakreślił nam koncepcję nowego Residenta, przedstawiał nam mechaniczne dinozaury z Horizon czy zapowiadał świeże IP od Sony Bend. Developer rzeczywiście nie reanimuje Syphon Filtera i naprawdę szykuje grę podobną do... The Last of Us. Dziś już wiemy, że chodzi o Days Gone.

 

Naughty Dog pojawi się na PS Experience 2016 – to akurat potwierdzona informacja. Obecność najpewniej jest powiązana z fabularnym DLC do Uncharted 4. Nieoficjalnie mówi się o naprawdę dużej przygodzie Samuela Drake'a (brat Nathana) – zaplanowanej na pierwszy kwartał przyszłego roku.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 XONE

Efootball PES 2020 XONE

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl