Terraria w planie wydawniczym Techlandu

szafer - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Terraria w planie wydawniczym Techlandu - gamedot.pl

Terraria to platformówka 2D, w której gracz może dowolnie kreować otaczający go świat. Razem z przyjaciółmi odkrywa rozległe tereny i stawia czoła zdradzieckim niebezpieczeństwom. Terraria w edycji konsolowej, to nowa zawartość i funkcje. Klasyczna rozgrywka dostosowana jest do sterowania kontrolerem konsoli, z przyjaznym interfejsem tworzenia przedmiotów. W grze dostępni są także nowi przeciwnicy, finałowy boss oraz niedostępne wcześniej Ultimate Weapons, pancerze i zwierzęta.

 

Terraria nazywana jest dwuwymiarowym Minecraftem, gdyż praktycznie bez ograniczeń pozwala graczom wpływać na przebieg rozgrywki.– komentuje Grzegorz Wilczek, Junior Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Dzięki staraniom naszego wydawnictwa gra trafia na rynek polski także w wydaniu konsolowym, które wprowadza jeszcze więcej ciekawych funkcji. Ogrom możliwości, które daje Terraria sprawia, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna.  – dodaje Wilczek.

 

W grze przenosimy się do dwuwymiarowej krainy i otrzymujemy kilka podstawowych narzędzi. Od tej chwili jesteśmy zdani na siebie i własną pomysłowość. Teraria umożliwia także rozgrywkę z przyjaciółmi. Dostępny jest tryb multiplayer maksymalnie dla 8 osób. Świat w grze tworzony jest losowo, więc nigdy nie trafiamy na te same lokacje. Podczas rozgrywki możemy kopać, szukać surowców, odkrywać nowe lokacje, sadzić rośliny, walczyć z przeciwnikami, tworzyć nowe obiekty, a także budować własne fortece.

 

Terraria oferuje 14 różnorodnych środowisk: od lochów poprzez dżungle czy lewitujące wyspy. Gracz natrafia na ponad 100 gatunków różnej maści potworów, takich jak gobliny, jednorożce czy nawet klauni.
 

Źródło: Techland

10 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

10 Komentarzy

awatar
,mvkhRERG (gość) 4 lata temu

![]pogrubiony tekst(http:// "wprowadź tutaj tytuł obrazka").blkbvmes

0 Odpowiedz
awatar
,mvkhg (gość) 4 lata temu

bkbbhoi

0 Odpowiedz
Adi92 6 lat temu

Minecraft 2D xD

0 Odpowiedz
graba 6 lat temu

Też od zawsze mnie ciekawiła ta gra - zobaczymy może pogram :P

0 Odpowiedz
Tomash49 6 lat temu

Tak bardzo jak mnie odrzuca minecraft, tak bardzo ciekawi mnie ta gra;p ale znajac mnie i tak pewnie nigdy nie zagram ;__;

0 Odpowiedz
freeqstyler 6 lat temu

Rozgrywka jest szybsza i ciekawsza niż w MC, mniej problemów z mozolnym zbieraniem surowców (bo 2D a nie 3D) i dochodzeniem do co ciekawszych przedmiotów, bardziej przyjazny crafting (ten w MC jest poroniony w takim sensie, że gra nie oferuje podpowiedzi - bez włączonej Wiki nie pograsz). Brak trzeciego wymiaru trochę ogranicza "dowolność" rozgrywki i unikalność map (loch jest zawsze daleko na prawo, dzungla na lewo etc.). Ale zabawa IMO lepsza.

0 Odpowiedz
Harhan 6 lat temu

Kolego Tomashu49(dobrze że nie 69), niby można porównywać minecrafta do terrarii, a jednak to zupełnie co innego. Ostatnio coraz więcej pytań odnośnie gier typu Majnkraft, a że tego typu gier jest maO, to Terraria pewnie będzie miała dobrą sprzedaż w polszy. Dzieci grają w niegroźne kwadraty, rodzice zadowoleni, bo dzieci(?) siedzą przed grajotkiem i nie zawracają im głowy. Ps Czekam na symulator jedzenia.

0 Odpowiedz
Tomash49 6 lat temu

Kolego Hajhanie, widze ze jakas trauma z liczba 69 zwiazana jest u Pana, ale nie chce znac szczegolow. Ogolnie gierka wydaje sie byc ciekawa. Minecraft sam w sobie tez pewnie jest calkiem spoko, gdyby nie miliony z gimbazy ktore sie slinia na jego widok, ogladaja calymi dniami filmiki, chodza w koszulkach i tak naprawde nawet nie wiedza co robia. ale to mnie odrzuca strasznie od tej gry. symulator jedzenia? a pozniej symulator wizyty w toalecie..

0 Odpowiedz
Sokool 6 lat temu

Gdzie mogę zobaczyć jakies screeny z tej gry ? :p

0 Odpowiedz
Raijn 6 lat temu

Rychło w czas.

0 Odpowiedz