• Strona główna
  • Newsy
  • Team liquid poszukuje trenera o oferuje roczną pensję o wysokości 125 tysięcy dolarów

Team Liquid poszukuje trenera o oferuje roczną pensję o wysokości 125 tysięcy dolarów

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Team Liquid poszukuje trenera o oferuje roczną pensję o wysokości 125 tysięcy dolarów - gamedot.pl

Niedawno światło dzienne ujrzała informacja jakoby amerykańska drużyna zakończyła współpracę z peacemakerem, czyli swoim dotychczasowym szkoleniowcem. Posiadanie gamingowego trenera już dawno przestało dziwić, a obecnie stanowi normę wśród profesjonalnych zespołów. Nietrudno było się domyślić, że czołowa ekipa wkrótce będzie poszukiwać następcy swojego dotychczasowego coacha.

 

Jeśli chcielibyście podjąć się tego zadania trzeba spełniać kilka wymagań. Przede wszystkim idealny kandydat musi biegle posługiwać się językiem angielskim. Dodatkowo powinien mieć w małym palcu zasady, którymi rządzi się rozgrywka w Counter-Strike: Global Offensive. Przede wszystkim chodzi tutaj o zmysł strategiczny pozwalający na przygotowanie drużyny od strony taktycznej. W zamian zamieszkacie razem zresztą drużyny w Santa Monica w Kalifornii, a wasza pensja wyniesie 125 tysięcy dolarów w skali roku, co przy aktualnym kursie waluty przekłada się na blisko pół miliona złotych.

 

źródło: hltv.org

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]