Tales from the Borderlands oraz Gra o Tron dostaną polskie wersje językowe

Bramin - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tales from the Borderlands oraz Gra o Tron dostaną polskie wersje językowe - gamedot.pl

Telltale Games odpowiada za dwa świetne sezony growej adaptacji The Walking Dead oraz trzymającym równie wysoki poziom The Wolf Among Us. Oba tytuły zostały ciepło przyjęte także przez polskich fanów. Bez wątpienia znaczący wpływ miało na to spolszczenie gier. Spolszczenie, które nie zostało opracowane przez wydawcę, a wręcz przeciwnie - zrobione przez fanów. Serwis łączący polskich tłumaczy gier Graj Po Polsku zadeklarował dziś, że na tych trzech tytułach od Telltale się nie skończy. Gra o Tron oraz Tales from the Borderlands dołączą do grona gier z polonizacją. 

 

Niestety o ile fani potrafią zdziałać takie małe cuda na komputerach osobistych, to o tyle konsole są poza ich zasięgiem. Szkoda, konsole zarówno obecnej jak i poprzedniej generacji stracą przez to prawdopodobnie spore grono graczy. Cóż, nie zapominajmy jednak, że wina leży po stronie wydawcy. Nie mniej jednak tytuły od Telltale już nie raz pokazały, że można je kupić w ciemno i nie patrzeć na niedogodnienia.

 

 

Źródło: Graj Po Polsku.pl

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

BraminBraminKonsolowiec wychowany na pececie. Ma ogromny sentyment do serii o nowojorskim gliniarzu. Lubi prowadzić długie konwersacje na temat gier oraz branży. Za nic w świecie nie zamieniłby pudełka na cyfrę.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]