SUPERHOT lada dzień wyląduje na XOne!

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
SUPERHOT lada dzień wyląduje na XOne! - gamedot.pl

SUPERHOT to strzelanka stworzona przez polski zespół, w której czas płynie tylko wtedy, kiedy poruszamy się naszym bohaterem. Spotkała się ona z bardzo ciepłym przyjęciem na świecie, recenzenci zachwalali kreatywność twórców w kwestii koncepcji manipulowania upływem czasu, ale znaleźli się też tacy, którym do gustu przypadła fabuła tego tytułu. Do tej pory można było czerpać przyjemność z gry tylko na PC, jednak za kilka dni sytuacja ta ulegnie zmianie, bo właśnie zapowiedziano, że tytuł pojawi się na XOne już 3 maja.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten tytuł każdemu, kto lubi niecodzienne produkcje, nie tylko dlatego, że jest to polska gra, ale dlatego, że najzwyczajniej w świecie można się przy niej dobrze bawić. Naszą recenzję SUPERHOT autorstwa Kaminatora możecie przeczytać tutaj.


 

Źródło: superhotgame.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl