SUPERHOT lada dzień wyląduje na XOne!

Piechol - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
SUPERHOT lada dzień wyląduje na XOne! - gamedot.pl

SUPERHOT to strzelanka stworzona przez polski zespół, w której czas płynie tylko wtedy, kiedy poruszamy się naszym bohaterem. Spotkała się ona z bardzo ciepłym przyjęciem na świecie, recenzenci zachwalali kreatywność twórców w kwestii koncepcji manipulowania upływem czasu, ale znaleźli się też tacy, którym do gustu przypadła fabuła tego tytułu. Do tej pory można było czerpać przyjemność z gry tylko na PC, jednak za kilka dni sytuacja ta ulegnie zmianie, bo właśnie zapowiedziano, że tytuł pojawi się na XOne już 3 maja.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten tytuł każdemu, kto lubi niecodzienne produkcje, nie tylko dlatego, że jest to polska gra, ale dlatego, że najzwyczajniej w świecie można się przy niej dobrze bawić. Naszą recenzję SUPERHOT autorstwa Kaminatora możecie przeczytać tutaj.


 

Źródło: superhotgame.com

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Edycja Essence of Art Edition zawiera artbook w twardej oprawie z ponad 20 grafikami przygotowanymi przez fanów Yakuzy. Po trzyletnim pobycie w więzieniu, starszy i zmęczony życiem...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl