Super Meat Boy za darmo na PS4!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Super Meat Boy za darmo na PS4! - gamedot.pl

Team Meat nareszcie wziął się za przeniesienie Super Meat Boya (2010) na platformy nowej generacji. Gra stworzona przez duet Tommy Refenes i Edmund McMillen rozpoczęła wielkie sukcesy tytułów indie na konsolach (wraz z Braidem, Limbo i Castle Crashers), i do dziś jest produkcją szanowaną, do której warto wrócić.

 

Dlatego zapowiedź wersji na PS4 i PS Vita naprawdę cieszy – odpalanie tej gry na PlayStation 4 oznacza przecież łatwe share’owanie rozgrywki, a PSV umożliwi mierzenie się z kolejnymi wyzwaniami dosłownie wszędzie gdzie się ruszymy.

 


A teraz najlepsza część ogłoszenia - Super Meat Boy zadebiutuje na platformach Sony za darmo! Tzn. żeby móc ściągać ten tytuł bez dodatkowych opłat należy być subskrybentem PlayStation Plus.

 

Data premiery jeszcze nie jest znana, ale spodziewajcie się jej raczej po wakacjach.

 


źródło: supermeatboy.com

 

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl