Super Meat Boy z nową muzyką – kompozytor nie udostępnił swojej pracy

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Super Meat Boy z nową muzyką – kompozytor nie udostępnił swojej pracy - gamedot.pl

Już jutro, 6 października 2015, platformy Sony nareszcie otrzymają swoją wersję Super Meat Boya. Gra wyląduje na PS Vita i PS4 pięć lat po tym jak pojawiła się na X360 i PC.

 

Tytuł będzie się jednak „nieco” różnił od oryginału bo dostanie zupełnie nową ścieżkę muzyczną. Autor oryginalnego soundtracku zerwał swój kontakt z Team Meat. Danny Baranowsky stwierdził zwyczajnie, że pieniądze jakie są mu w stanie zaoferować nie były wystarczająco poważne, by mógł zaakceptować ofertę.

 

 

Twórcy Super Meat Boya znaleźli jednak idealne zastępstwo. Nową ścieżkę muzyczną stworzyli bowiem Ridiculon (The Binding of Isaac: Rebirth), David “Scattle” Scatliffe (Hotline Miami) i Laura Shigihara (Plants vs. Zombies).

 

Efekty ich pracy usłyszmy już jutro. Super Meat Boy będzie udostępnione wszystkim posiadaczom PS Plus.

 

źródło: destructoid

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl