Super Meat Boy z nową muzyką – kompozytor nie udostępnił swojej pracy

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Super Meat Boy z nową muzyką – kompozytor nie udostępnił swojej pracy - gamedot.pl

Już jutro, 6 października 2015, platformy Sony nareszcie otrzymają swoją wersję Super Meat Boya. Gra wyląduje na PS Vita i PS4 pięć lat po tym jak pojawiła się na X360 i PC.

 

Tytuł będzie się jednak „nieco” różnił od oryginału bo dostanie zupełnie nową ścieżkę muzyczną. Autor oryginalnego soundtracku zerwał swój kontakt z Team Meat. Danny Baranowsky stwierdził zwyczajnie, że pieniądze jakie są mu w stanie zaoferować nie były wystarczająco poważne, by mógł zaakceptować ofertę.

 

 

Twórcy Super Meat Boya znaleźli jednak idealne zastępstwo. Nową ścieżkę muzyczną stworzyli bowiem Ridiculon (The Binding of Isaac: Rebirth), David “Scattle” Scatliffe (Hotline Miami) i Laura Shigihara (Plants vs. Zombies).

 

Efekty ich pracy usłyszmy już jutro. Super Meat Boy będzie udostępnione wszystkim posiadaczom PS Plus.

 

źródło: destructoid

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition PS5

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition PS5

Pełne doświadczenie MK11! Przejmij kontrolę nad obrońcami Ziemskiego Królestwa w DWÓCH uznanych kampaniach fabularnych, usiłując powstrzymać Kronikę przed cofnięciem czasu i...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl