Fabuła jest kluczowym elementem gry Shenmue 3

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fabuła jest kluczowym elementem gry Shenmue 3 - gamedot.pl

Yu Suzuki nadal zbiera pieniądze na upragnione przez wiele osób Shenmue 3. Obecne fundusze pozwolą na realizację projektu, aczkolwiek developer musi zaakceptować pewien kompromis. Chodzi tu o rezygnację z pięknej wizualizacji. Studio Ys Net będzie skupiać się na rozwijaniu założeń narracyjnych.

 

Bogata fabuła pozwoli stworzyć dobrą grę – grę, która będzie interesująca dla odbiorcy. W dzisiejszych czasach wielkie pieniądze są przekazywane na sferę graficzną, choć tak naprawdę gaming nie musi być skojarzony z wizualnym przepychem – zauważa Yu Suzuki w wywiadzie dla brytyjskiego Eurogamera.

 

Crowdfunding nie jest jedynym źródłem – jeśli myślimy o zbieraniu funduszy na deweloping omawianego tytułu. Wsparcie oferuje także firma Shibuya Productions i oczywiście korporacja Sony. Jakieś liczby, kwoty? Niestety developer nie może ujawnić takich danych. Aczkolwiek pieniądze przekazane przez fanów na pewno będą wykorzystane bezpośrednio przy produkcji gry Shenmue 3.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl