Super Mario 3D World udowadnia, że Mario wciąż może świetnie wyglądać

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Super Mario 3D World udowadnia, że Mario wciąż może świetnie wyglądać - gamedot.pl

Każdy kto wątpił w Nintendo i siłę ich maskotki powinien uważnie obejrzeć nową, japońską prezentację Super Mario 3D World na Wii U. Gra planowana na koniec listopada pokaże (nareszcie) nowego Mario, w ciepłej, przyjemnej oprawie HD.

 

 

Zarówno tryb multiplayer dzięki, któremu przejdziemy grę ze znajomymi jak i stroje przywdziewane przez Mario (jako kot prezentuje się rozczulająco) z pewnością idealnie przypasują nie tylko rodzinom i fanom Nintendo, ale też ludziom tęskniącym za klasycznymi platformówkami.

 

Korzystanie z właściwości padletu i wrzucanie postów do Miiverse to kolejne ciekawe usprawnienia tego tytułu – możemy być pewni, że w takiej formie Super Mario 3D World sprzeda niejedną konsolę przed świętami.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]