Star Wars Battlefront z usługą Battlelog

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Star Wars Battlefront z usługą Battlelog - gamedot.pl

Wiadomości na temat Star Wars Battlefront jest jak na lekarstwo, dlatego każda informacja o najnowszej grze z uniwersum Gwiezdnych Wojen jest na wagę złota. Jeden z użytkowników NeoGAF, odkrył planowaną dla Battlefronta usługę Battlelog. Na stronie studia Uprise, które stworzyło ową usługę dla gry Battlefield 4, możemy zobaczyć potwierdzenie tej informacji.

 

 

Jak widać na załączonej grafice, Battleloga otrzyma także Battlefield Hardline. Informacja ta nie powinna budzić zaskoczenia. Studio Uprise (znane także jako ESN) jest własnością EA, dlatego można się było spodziewać, że usługa zostanie wykorzystana w dwóch kolejnych FPS'ach  elektroników. 

 

Battlelog to społecznościowa usługa znana z serii Battlefield, w której dostajemy możliwość śledzenia naszych statystyk i postępów w grze. Możemy w niej także podglądać osiągnięcia innych graczy oraz komunikować się z nimi. Battlelog w przypadku PC pełni także rolę przeglądarki serwerów gier. Usługa posiada swoje aplikacje na urządzeniach z iOS i Androidem. Poniższe wideo prezentuje możliwośći Battleloga w przypadku gry Battlefield 4.

 


Przypominamy, że premiera Battlefield Hardline zapowiedziana jest na marzec. Z kolei na Star Wars Battlefront będziemy musieli zaczekać na koniec 2015 roku.

 

Źródło: dualshockers.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]