Star Wars: Battlefront II zaoferuje system pay to win za realne pieniądze

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Star Wars: Battlefront II zaoferuje system pay to win za realne pieniądze - gamedot.pl

 

Star Wars: Battlefront II będzie kolejną produkcją, która zaoferuje zakup skrzynek z dodatkową zawartością. Oczywiście m.in. za realne pieniądze.

W tym wypadku w grę wchodzi jeszcze wirtualna waluta zebrana w trakcie pykania. Cen póki co nie zdradzono. Niestety problem polega na tym, że kupowanie owych skrzynek jest jedynym sposobem na zdobycie nowych broni, czy umiejętności. Oprócz tego podobnie jak chociażby Overwatchu w pakietach znajdziemy emotoikony oraz cieszynki, które można wykonać po wygranych bitwach.

Wracając jeszcze do głównego tematu, czyli umiejętności, to nie ulega wątpliwości, iż wpływają one na samą zabawę sieciową. Dodatkowo modyfikują postacie premium takie jak Darth Vader lub Yoda. Podsumowujac - mamy doczynienia z typowym "pay to win". Jeśli ktoś nie chce wydawać jak najbardziej realnej kasy musi liczyć na wyjątkowy fart w samych skrzynkach, otwartych za wirtualne monety, które obecnie wpadają bardzo wolno.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Star Wars: The Force Awakens PC [PL/ANG]

Lego Star Wars: The Force Awakens PC [PL/ANG]

LEGO® Gwiezdne wojny™: Przebudzenie Mocy™ to triumfalny powrót popularnej serii gier wideo. Gracze będą mogli w zabawny, humorystyczny i możliwy tylko w grach LEGO sposób odtworzyć...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl