Star Wars: Battlefront II zaoferuje system pay to win za realne pieniądze

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Star Wars: Battlefront II zaoferuje system pay to win za realne pieniądze - gamedot.pl

 

Star Wars: Battlefront II będzie kolejną produkcją, która zaoferuje zakup skrzynek z dodatkową zawartością. Oczywiście m.in. za realne pieniądze.

W tym wypadku w grę wchodzi jeszcze wirtualna waluta zebrana w trakcie pykania. Cen póki co nie zdradzono. Niestety problem polega na tym, że kupowanie owych skrzynek jest jedynym sposobem na zdobycie nowych broni, czy umiejętności. Oprócz tego podobnie jak chociażby Overwatchu w pakietach znajdziemy emotoikony oraz cieszynki, które można wykonać po wygranych bitwach.

Wracając jeszcze do głównego tematu, czyli umiejętności, to nie ulega wątpliwości, iż wpływają one na samą zabawę sieciową. Dodatkowo modyfikują postacie premium takie jak Darth Vader lub Yoda. Podsumowujac - mamy doczynienia z typowym "pay to win". Jeśli ktoś nie chce wydawać jak najbardziej realnej kasy musi liczyć na wyjątkowy fart w samych skrzynkach, otwartych za wirtualne monety, które obecnie wpadają bardzo wolno.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

LEGO: Piraci z Karaibów X360 (gra używana)

LEGO: Piraci z Karaibów X360 (gra używana)

LEGO Piraci z Karaibów: to gra zręcznościowa w świecie Piratów z Karaibów z udziałem jego barwnych postaci w formie klocków LEGO. Gracze będą wziąć udział w przygodach ze wszystkich...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy