Śródziemie: Cień Mordoru jednak zawojowało Steam

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Śródziemie: Cień Mordoru jednak zawojowało Steam - gamedot.pl

Śródziemie: Cień Mordoru to interesująca gra - mająca bardzo dobre rozwiazania i oryginalny system Nemesis (wrogowie nas "pamiętają", są spersonalizowani i uczą się na swych błędach), a także kilka niedociągnięć i mechanizmów wymagających dopracowania. Mimo to, recenzje zebrała pozytrywne, graczom się spodobała i po prawie dwóch latach... sprzedała się w dwóch milionach kopii na Steam.

 

Dodając do tego sprzedaż fizycznych wersji i cyfrową sprzedaż na konsolach Warner Bros. na pewno może być zadowolony ze swej inwestycji w Cień Mordoru.

 

 

Powinno to zatem otworzyć drogę do powstania kontynuacji, o której ciągle jeszcze nic nie wiemy. Plotki o niej krążą co prawda od dłuższego czasu po sieci, ale wciąż czekamy na ich oficjalne potwierdzenie. Bo za nieoficjalne już możemy uznać te wyniki sprzedaży.

 

źródło: steamspy

 

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Iniemamocni PL PS4

Lego Iniemamocni PL PS4

Słuchaj Iniemamocnej rodzinki w pełnym polskim dubbingu! Iniemamocni 2 to kolejna porcja pasjonujących przygód niezwykłej rodziny Parr, walczącej ze złoczyńcami i zmagającej się ze...

139,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Skiv (gość) 4 lata temu

Mimo to, recenzje zebrała pozytrywne

1 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl