Środowisko gry Need for Speed będzie naprawdę duże

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Środowisko gry Need for Speed będzie naprawdę duże - gamedot.pl

Było już o klatkach animacji i bezpłatnych dodatkach. Teraz przychodzi czas na podjęcie kwestii związanych z rozmiarem zaproponowanego środowiska i dostępnością wozów. Ghost Games bez wątpienia zaproponuje nam rozległą przestrzeń. Developer podwoił wartości opisujące Rivals – tytuł wydany w 2013 roku. Świat nowego Need for Speeda bez wątpienia będzie naszpikowany wieloma atrakcjami. Wymusza to konstrukcja systemu Reputacji.

 

Co istotne, gracz w pewnym sensie otrzymuje dostęp do wszystkich samochodów. Żadne auto nie jest zablokowane – developer nie wymusza nabycia płatnych rozszerzeń. Zrezygnowano również z mikrotransakcji. Napisałem w pewnym sensie, albowiem nadal musimy uzbierać wirtualną walutę na zakup wymarzonych czterech kółek. Zgadza się, to takie oczywiste rozwiązanie.

 

Źródło: VG247

3 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

3 Komentarze

awatar
kolokter (gość) 4 lata temu

czyli nadal mapa bedzie mala....

0 Odpowiedz
awatar
prinzepolo (gość) 4 lata temu

256 km to mało??

0 Odpowiedz
awatar
kolokter (gość) 4 lata temu

ano mało

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl