Sony będzie odświeżać tylko najlepsze tytuły

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Sony będzie odświeżać tylko najlepsze tytuły - gamedot.pl

Sony jeszcze nie mówi o konkretach, ale wszystko wydaje się możliwe. Chodzi tu o wydawanie na PS4 kolejnych odświeżonych produkcji – tytułów, jakie decydowały o popularności konsol PlayStation. Jim Ryan (szef SCEE) zauważa, że wiele osób nie poznało pozycji skojarzonych z PS3. Teraz (byli) użytkownicy sprzętu Xbox/Nintendo mogą kupić takie The Nathan Drake Collection.

 

Przedstawiciel japońskiej korporacji mówi także o wybieraniu najlepszych produkcji. Tylko dla nich warto podejmować trud związany z procesem wizualnego odświeżania. Cóż, czekam na soczyste komentarze...

 

Na ten moment pewnym kandydatem na remaster jest znane z konsolki PSVITA Gravity Rush. Fani dopytują także o trylogię Resistance.

 

Źródło: Pushsquare

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]