Simsy 4 jadą na E3!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Simsy 4 jadą na E3! - gamedot.pl
Potwierdzamy plotki – na E3 nie zabraknie Simsów. Do tej pory mogliśmy zobaczyć co prawda bardzo mało materiałów dotyczących The Sims 4, jednak niebawem powinno się to zmienić. Nowe opcje sterownia simami przypominają przecież… reżyserię własnego serialu! Spójrzcie:
 
 
Więcej o The Sims 4 na pewno dowiemy się podczas konferencji Electronic Arts 9 czerwca 2014. Ciekawe tylko czy uda się płynnie połączyć na jednej imprezie pokaz tej gry z takimi produkcjami jak choćby Dragon Age: Inquisition… a może ktoś zrobi dodatek pozwalający na simowanie w świecie fantasy z gry BioWare? To by było naprawdę ciekawe.
 
2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO WORLDS PS4

GRA LEGO WORLDS PS4

Lego Worlds – Cyfrowy plac zabaw dla każdego fana Lego i nie tylko. Wyrusz we wspaniałą podróż po przez otwarty świat i osiągnij status Architekta. Produkcja studia Traveller’s Tales...

129,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Pawelinho (gość) 8 miesięcy temu

Teraz The Sims 4 Download pobiera rekordy pobrań. Podobno wynik w 2020 roku jest większy niż podczas premiery gry.

0 Odpowiedz
Tomash49 7 lat temu

I tak najfajniejsza była pierwsza część simsów ;__;

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl