Shenmue III - Yu Suzuki przekazuje najnowsze informacje

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Shenmue III - Yu Suzuki przekazuje najnowsze informacje - gamedot.pl

Shenmue III to bez wątpienia produkcja, jaka rozbudza niemałą ekscytację. Wszak spełniają się marzenia wielu osób. Sam Yu Suzuki chętnie omawia projekt, który przez długie lata przechowywano w szufladzie.

 

Najnowsze informacje:

 

  • Aktualnie programiści testują technologię Unreal Engine 4 - w odniesieniu do głównych lokacji. Na grę składają się trzy duże mapy.
  • Design postaci zostanie ulepszony.
  • W Shenmue III nie zabraknie całkowicie nowych bohaterów.
  • W grze pojawi się wątek romansowy. Aspekty uczuciowe zostaną odwzorowane w odpowiedni sposób. Mężczyzna i kobieta inaczej odnoszą się do pewnych spraw.
  • Nie wszystkie regiony mapy podlegają eksploracji.
  • Nie zabraknie efektów pogodowych – są one dynamiczne. Suzuki mówi także o stworzeniu odpowiedniej wizualizacji przy zachodach i wschodach słońca. Zobaczymy piękne kompozycje...
  • Starcia z oponentami zostaną w pewien sposób odmienione. Developer stawia na lepszy system sterowania i efektowne – filmowe akcje. Przy budżecie równym 7 mln dolarów można zadbać o bardziej kompleksowe AI.
  • W temacie voice-actingu: zapewne pewne postacie otrzymają nowe głosy. Szczególnie męska część obsady potrzebuje znaczących zmian. Suzuki wraca do swojej marki po 15 latach przerwy. Niektórzy aktorzy przeszli już na emeryturę lub po prostu barwa ich głosu uległa znaczącej zmianie – nie pasuje do postaci, która nadal jest młoda.
  • Wersja na konsolę PS4 najprawdopodobniej zagwarantuje nam płynność animacji o wartości 30fps. Podwojenie tej wartości jest możliwe, ale to jedno z większych wyzwań dla developera.

 

Shenmue III pojawi się w 2017 roku na PC i PS4.

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]