Game of Thrones – data premiery dla wielkiego finału

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Game of Thrones – data premiery dla wielkiego finału - gamedot.pl

Przygodowa Gra o Tron od studia Telltale Games nadal czeka na swój finał. Konkretnie mówimy o zwieńczeniu pierwszego sezonu (tak, to jeszcze nie koniec...). Pewne wątki zostaną zamknięte w przyszłym miesiącu, albowiem szósty epizod pobierzemy 17 listopada przy wszystkich platformach docelowych.

 

Warto zauważyć, że początek wielkiej przygody – czytaj epizod o nazwie Iron from Ice ma być całkowicie darmowy. To taka reklama dla pełnego produktu. Ot, przyciągamy nowych odbiorców. Podobnie możemy określić specjalny materiał wideo. Aktorzy z popularnego serialu zachwalają owoc trudu wspomnianego developera.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Grand Theft Auto V Premium Edition Xone

Gra Grand Theft Auto V Premium Edition Xone

Doceniony przez krytyków i bijący wszelkie rekordy otwarty świat Grand Theft Auto V wkracza na urządzenia nowej generacji. Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta moc drzemiącą w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl