Rockstar krytykuje film The Gamechangers

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rockstar krytykuje film The Gamechangers - gamedot.pl

Z dużej chmury mały deszcz... Tak można napisać w odniesieniu do filmu The Gamechangers. Projekt telewizji BBC – przedstawiający narodziny marki GTA – pozostawia po sobie pewien niesmak. Co ciekawe, sam Rockstar formuje negatywne opinie. Poważne przedsięwzięcie zostało przyrównane do taniego programu dla dzieci.

 

 

 

 

Wspomina się także o naginaniu pewnych wątków – są one naznaczone dodatkowym dramatyzmem. Co więcej, The Gamechangers nie kreuje pozytywnego bohatera. Obsesyjność i pracoholizm cechują działanie Dana Housera – szefa R* (główny bohater filmu).

 

Warto zauważyć, że pracownicy dawnego DMA także krytykują The Gamechangers. Głównie chodzi tu o pewną niespójność. Film bardziej pasuje do okresu, w którym tworzono GTA: San Andreas. W 1996 roku developerzy marki GTA nie nosili markowych ubrań.

 

 

Rockstar już przygotowuje się na sądową batalię – wszak trzeba chronić dobry wizerunek. Telewizja BBC może mieć spore problemy.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]