Relacja po pierwszym dniu Good Game Expo

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w imprezie Good Game Expo. Po całym dniu zwiedzania i czerpania pełnymi garściami z atrakcji, których na prawdę sporo zapewnili nam wystawcy, jesteśmy bardzo zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni!

 

Ogromne hale wystawowe pomieściły wiele marek, które możemy kojarzyć z światem growym i nie tylko. Relatywnie spora ilość miejsc do spróbowania swoich w sił w ulubionych tytułach, przyciągały graczy w bardzo różnym wieku.

 

Swoich sił mogliśmy spróbować  grając m.in. w Fortnite, Gwinta, Kingdom Come Deliverance, StarCraft 2 i inne. Najbardziej do gustu przypadł mi pomysł na ustawienie trzech stanowisk obok siebie, gdzie wystawcy dali możliwość zapoznania się z trylogią gier o Wiedźminie Geralcie.

Pierwszego dnia eventu, mogliśmy również przyglądać się zmaganiom znanych drużyn ze sceny CS:GO podczas ROKO Puchar Warszawy.


Gdyby atrakcje związane z gamingiem nie usatysfakcjonowały kogoś w wystarczającym stopniu, w sąsiednim pawilonie odbywa się Comic Con Warsaw. Tam właśnie mogliśmy dzisiaj jak i przez cały okres trwania wydarzenia, spotkać znanych aktorów filmowych, masę cosplayerów oraz nabyć przeróżne pamiątki.


Na środku jednego z przejść stoi nieco pomniejszony AT-ST, więc fani Star Wars również znajdą coś dla siebie!

 

 

Słowem podsumowania, jeśli lubisz gry i szeroko pojmowaną kulturę popularną to warto odwiedzić Good game Expo.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

Sorcery Świat Magii PS3 (gra używana)

W baśniowym świecie młody adept magii sterowany przez gracza zmagać sie musi z złą Królową koszmarów i jej sługusami. Do dyspozycji mając różdżkę zaklętą -...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy