Relacja po pierwszym dniu Good Game Expo

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w imprezie Good Game Expo. Po całym dniu zwiedzania i czerpania pełnymi garściami z atrakcji, których na prawdę sporo zapewnili nam wystawcy, jesteśmy bardzo zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni!

 

Ogromne hale wystawowe pomieściły wiele marek, które możemy kojarzyć z światem growym i nie tylko. Relatywnie spora ilość miejsc do spróbowania swoich w sił w ulubionych tytułach, przyciągały graczy w bardzo różnym wieku.

 

Swoich sił mogliśmy spróbować  grając m.in. w Fortnite, Gwinta, Kingdom Come Deliverance, StarCraft 2 i inne. Najbardziej do gustu przypadł mi pomysł na ustawienie trzech stanowisk obok siebie, gdzie wystawcy dali możliwość zapoznania się z trylogią gier o Wiedźminie Geralcie.

Pierwszego dnia eventu, mogliśmy również przyglądać się zmaganiom znanych drużyn ze sceny CS:GO podczas ROKO Puchar Warszawy.


Gdyby atrakcje związane z gamingiem nie usatysfakcjonowały kogoś w wystarczającym stopniu, w sąsiednim pawilonie odbywa się Comic Con Warsaw. Tam właśnie mogliśmy dzisiaj jak i przez cały okres trwania wydarzenia, spotkać znanych aktorów filmowych, masę cosplayerów oraz nabyć przeróżne pamiątki.


Na środku jednego z przejść stoi nieco pomniejszony AT-ST, więc fani Star Wars również znajdą coś dla siebie!

 

 

Słowem podsumowania, jeśli lubisz gry i szeroko pojmowaną kulturę popularną to warto odwiedzić Good game Expo.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Minecraft Story Complete Adventure XONE

Zawiera 8 odcinków. RZYGODA życia W ŚWIECIE Minecrafta! Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa studia Telltale Games. Kiedy świat staje w obliczu...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy

Alex_BriggsAlex_Briggs
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl