Relacja po pierwszym dniu Good Game Expo

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w imprezie Good Game Expo. Po całym dniu zwiedzania i czerpania pełnymi garściami z atrakcji, których na prawdę sporo zapewnili nam wystawcy, jesteśmy bardzo zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni!

 

Ogromne hale wystawowe pomieściły wiele marek, które możemy kojarzyć z światem growym i nie tylko. Relatywnie spora ilość miejsc do spróbowania swoich w sił w ulubionych tytułach, przyciągały graczy w bardzo różnym wieku.

 

Swoich sił mogliśmy spróbować  grając m.in. w Fortnite, Gwinta, Kingdom Come Deliverance, StarCraft 2 i inne. Najbardziej do gustu przypadł mi pomysł na ustawienie trzech stanowisk obok siebie, gdzie wystawcy dali możliwość zapoznania się z trylogią gier o Wiedźminie Geralcie.

Pierwszego dnia eventu, mogliśmy również przyglądać się zmaganiom znanych drużyn ze sceny CS:GO podczas ROKO Puchar Warszawy.


Gdyby atrakcje związane z gamingiem nie usatysfakcjonowały kogoś w wystarczającym stopniu, w sąsiednim pawilonie odbywa się Comic Con Warsaw. Tam właśnie mogliśmy dzisiaj jak i przez cały okres trwania wydarzenia, spotkać znanych aktorów filmowych, masę cosplayerów oraz nabyć przeróżne pamiątki.


Na środku jednego z przejść stoi nieco pomniejszony AT-ST, więc fani Star Wars również znajdą coś dla siebie!

 

 

Słowem podsumowania, jeśli lubisz gry i szeroko pojmowaną kulturę popularną to warto odwiedzić Good game Expo.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Grand Theft Auto Episodes From Lib.. PS3 (gra używana)

Grand Theft Auto Episodes From Lib.. PS3 (gra używana)

Gra nie wymaga posiadania gry Grand Theft Auto IV Wydanie zawiera gry: -The Lost and Damned -The Ballad of the Gay Tony The Lost and DamnedJohnny jest weteranem gangu...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy