Rekord Gunnessa: Milion punktów gamerscore na koncie jednego z graczy!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rekord Gunnessa: Milion punktów gamerscore na koncie jednego z graczy! - gamedot.pl
Achievementy to dla jednych wielka innowacja, dla innych niepotrzebny bajer jednak bez nich maskowanie gier nie byłoby już takie samo. Stallion83 dawno temu postanowił rzucić światu wyzwanie i jako pierwszy na świecie zdobyć milion punktów gamerscore. Nie udało mu się to co prawda na Xboksie 360, jednak po przesiadce na XOne dobił do tego niesamowitego wyniku, zyskując w sumie 43598 achievementów. Konkretnie osiągnął to w grze Titanfall:
 
 
Dzięki temu osiągnięciu Stallion83 znajdzie się w Księdze Rekordów Guinnessa. By podkreślić jego osiągnięcie warto przypomnieć, że wymaksowanie jednej gry („podstawowej”, bez DLC) daje jedynie tysiąc punktów Gamerscore – możemy sobie zatem tylko wyobrazić ile tytułów przeszło przez konsole tego gracza.
 
 
Uprzedzając pytania: Stallion83 od razu przyznał, że nabicie dwóch milionów gamerscore nie jest jego następnym celem - nic dziwnego, należy mu się długi urlop od pada.
 
 
PS Ja osobiście przez trzy lata spędzone z X360 zebrałem 47 tysięcy punktów…
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]