Quake Live porzuca przeglądarki

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Quake Live porzuca przeglądarki - gamedot.pl

Darmowy klasyk, czyli specjalnie spreparowana wersja Quake III Arena zmieni zasady swego działania.

 

Do końca roku gra ma przejść całkowicie na „model” działania poprzez osobnego klienta ściąganego z sieci – do zabawy nie będzie potrzebne już nic więcej, w przeciwieństwie do obecnej sytuacji, w której cała zabawa jest przeniesiona do okienka przeglądarki. Oczywiście wszystkie dane, rangi i doświadczenie zdobyte do tej pory nigdzie nie zginą i pozostaną z zarejestrowanymi użytkownikami.

 

Decyzja ta jest skutkiem kłopotów jakie raportowali gracze skarżący się na swoje, często niestabilne (lub zbyt zasobożerne) przeglądarki.

 

Jest to zatem dobra wiadomość, choć nie dla posiadaczy Maców i Linuksa – których klient gry nie będzie początkowo wspierać.

 

W Quake Live pogracie tutaj.

 

[źródło]

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD PS4

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl