PS4 obchodzi swoje 5 urodziny

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

PS4 skończyło wczoraj 5 lat. To dobry czas na szybkie podsumowanie dorobku sprzętu. Sony wypuściło z tej okazji infografikę. Sporo ciekawych rzeczy można się z niej dowiedzieć, np. że od premiery sprzedano 86 mln egzemplarzy PlayStation 4 oraz ponad 777,9 mln pudełkowych wersji gier. System PS4 doczekał się w tym czasie 11 dużych aktualizacji.

 

5 lat temu (15 listopada 2013 roku) konsola PS4 została wypuszczona na amerykański rynek. Dwa tygodnie później (29 listopada) doczekaliśmy się premiery w Europie. Wrzesień 2016 roku przyniósł ze sobą z kolei debiut PS4 Pro Slim, a w listopadzie tego roku pojawiła się najmocniejsza wersja, czyli PS4 Pro.

 

Poznaliśmy też najchętniej kupowane gry na PS4. Oto lista:

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: WWII

FIFA 17

FIFA 18

Grand Theft Auto V

Przy okazji świętowania Sony zapowiedziało Call of Duty: Black Ops 4 PS4 bundle. Zestaw będzie dostępny do kupienia od 27 listopada. W pudełku znajdziemy czarny model PS4 z dyskiem 1 TB oraz pudełkową wersję Black Ops 4.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Warhammer Chaosbane XONE

Warhammer Chaosbane XONE

Uniwersum Warhammera powraca w nowym Action - RPG. W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię jesteś ostatnią nadzieją Imperium Ludzi w walce z hordami Chaosu....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy