Project Morpheus i odległa premiera

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Project Morpheus i odległa premiera - gamedot.pl

Gogle VR produkowane przez Sony - na ten moment określane jako Project Morpheus – na pewno nie pojawią się w sprzedaży w tym roku. Rynkowy debiut został oficjalnie zaplanowany na pierwszą połowę przyszłego roku. Stosowna informacja została upubliczniona przy okazji spotkania z inwestorami.

 

Wspomniany sprzęt ma budować fundament biznesu prowadzonego przez Sony. Kluczowa jest też konsola PS4 oraz atrakcyjne, ekskluzywne gry. Japońska korporacja myśli również o redukcji kosztów produkcyjnych przy innych działach oraz zwiększaniu atrakcyjności subskrypcji PS+. Na dalszym planie widać promocję usługi PlayStation Now (streaming gier) oraz ogólną modernizację sieci.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]