Produkty tygodnia 17.05 - 24.05

surmak - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tym razem na produkty tygodnia przygotowaliśmy dla was świetnie brzmiące słuchawki gamingowe i gamepad, który przez wielu nazywany jest najlepszym w całej historii gamingu.

Słuchawki Natec Genesis HX77​Pierwszy z nich to Słuchawki Natec Genesis HX77 USB Real 5.1. Bardzo tanie jak na swoje możliwości. Oferują prawdziwy dźwięk przestrzenny dzięki wbudowanym w nauszniki kilku głośnikom. Do tego posiadają odłączany mikrofon, który pozwala używać ich wygodnie nawet wtedy, kiedy nie używa się komunikacji głosowej. Ich kształt i wielkość pozwalają na długie, ciągłe użytkowanie, a składane muszle dodatkowo ułatwiają ich transport. Jakby tego było mało mają też wbudowaną kartę dźwiękową. A wszystko to za cenę o wiele niższą niż oferuje konkurencja.

Gamepad Microsoft Bezprzewodowy PC, x360Drugim produktem jest Gamepad Microsoft Bezprzewodowy Czarny PC, X360. Przez wielu uważany za gamepada idealnego. Wygląda jak zabawka, ale w dłoniach leży idealnie. Wykonany jest bardzo starannie, z dobrego materiału, przez co gwarantuje bardzo wysoką precyzję i bardzo niską awaryjność. Jest to specjalna wersja gamepada pozwalająca go także używać z komputerami wyposażonymi w złącze USB. Dołączany odbiornik wpina się do portu USB i można cieszyć się komfortową grą bez przeszkadzjących kabli.

Oba produkty możecie kupić u nas w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do rejestracji i zapisywania się do newslettera. Dzięki temu nigdy nie stracicie żadnej okazji.

 

Produkty tygodnia / Promocja MAD CATZ / Gamedot.pl

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

surmaksurmak
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]