Prey doczekał się moda podnoszącego poziom trudności

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Prey doczekał się moda podnoszącego poziom trudności - gamedot.pl

 

 

Spore grono osób mających styczność z Prey uskarżała się na wysoki poziom trudności. Pewien moder postanowił podkręcić go jeszcze bardziej wprowadzając przy okazji kilka elementów.

Modyfikacja przywróciła m.in. kilka urazów wyciętych z gry: krwawienie, oparzenia, złamania, wstrząsy, czy chwilową ślepotę. Oczywiście te problemy zdrowotne idzie wyleczyć konkretym lekarstwem, które zbieramy lub wytwarzamy.  Co ciekawe samo jedzenie nie przynosi już wielu korzyrzyści leczniczych, a woda nie uzdrawia wcale. 

Co tyczy się samego hardkorowego poziomu trudności, to przeciwnicy są teraz ciężsi do wykrycia oraz likwidacji. Mod nie tylko dodał im 20% więcej HP, ale również usunął znaczną liczbę dźwięków sygnalizujących ich obecność, przez co ma być też straszniej. By otrzymać jakiekolwiek znaki o czyhających wrogach musimy wsłuchiwać się mocniej w środkowisko.

Warto znaznaczyć, iż istnieje jeszcze drugi mod - The Prey Immersion Mod. Ingeruje on w HUD, usuwając np. ikonkę kucania, latarki, wytrzymałości, czy jetpack. 

Jeśli dla kogoś Prey był zbyt mało straszny lub łatwy, to owa łatka może przygotować go na istną jazdę bez trzymanki. 

Odpowiednie pliki znajdują się tu oraz tu.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters NS

Gods & Monsters NS

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

0 Komentarzy