Premierowy zwiastun Borderlands: The Pre-Sequel naśmiewa się z Destiny

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Premierowy zwiastun Borderlands: The Pre-Sequel naśmiewa się z Destiny - gamedot.pl

Premierowy trailer Borderlands: The Pre-Sequel prezentuje się wybornie, a przy okazji podsumowuje najważniejsze informacje o nowym tytule od 2K Australia. Nowy teren działań, laserowe bronie oraz księżycowe pojazdy, a także czterech nowych bohaterów i stary arcywróg. Nadchodząca odsłona popularnej serii z pewnością będzie pełna atrakcji.

 

I trzeba przyznać, że developer nie traci poczucia humoru - tym razem naśmiewając się z Destiny, i znanej z wersji beta kwestii "That wizard came from the moon". Wprawdzie nie dostała się ona do pełnej wersji gry, ale - jak widać - nadal robi furorę. Nie będę Wam mówił, w którym momencie w poniższym zwiastunie znajdziecie ten smaczek - nie chcę Wam psuć zabawy. ;-)

 

Światowa premiera Borderlands: The Pre-Sequel już jutro na PC oraz konsolach poprzedniej generacji. Z kolei do naszego kraju gra trafi kilka dni później, 17 października tego roku.

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]