• Strona główna
  • Newsy
  • Premiera: cooler master dyn x — uniwersalne stanowisko dla miłośników symulatorów

Premiera: Cooler Master Dyn X — uniwersalne stanowisko dla miłośników symulatorów

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

„Cooler Master zawsze był liderem innowacji, a Dyn X jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w podnoszenie jakości gier” – mówi Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master.” Niezależnie od tego, czy wybierasz się na nowy tor wyścigowy, czy też wzbijasz w powietrze, Dyn X oferuje niespotykane dotąd możliwości personalizacji, wygodę i wciągającą rozgrywkę”.

image preview

Dyn X składa się z dwóch głównych elementów: fotela wyścigowego (Racing Seat) i kokpitu (Cockpit). Oba zostały zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, cechują się dużą uniwersalnością i mają nowoczesną estetykę inspirowaną wyścigami. Dyn X ma umożliwiać stworzenia środowiska symulacyjnego dostosowanego do preferencji każdego użytkownika.

Kokpit Dyn X został opracowany z myślą o najbardziej zapalonych wirtualnych kierowcach wyścigowych. Umożliwia bezproblemowe dostosowanie pozycji kierowcy do różnych scenariuszy wyścigowych. Jedna regulacja oferuje aż 14 różnych pozycji za kierownicą, dostosowanych do różnych stylów wyścigowych, w tym Formuły, GT, NASCAR, Rally, Trophy Truck, Semi Truck i innych.

Dyn X Cockpit ma być także łatwy w montażu i kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów wyścigowych. Szkielet z rur stalowych powinien zapewnić wysoką trwałość i stabilność, a modułowa konstrukcja ma umożliwić użytkownikom instalowanie monitorów, manetek, systemów ruchu i innych potrzebnych elementów.

Fotel Dyn X ma natomiast zagwarantować optymalny komfort i wsparcie w różnych pozycjach za kierownicą. Całość posiada kompozytową skorupę z włókna szklanego, która oferuje ponadprzeciętną sztywność. Warto zwrócić także uwagę na wysokiej jakości wykończenie z syntetycznej skóry zamszowej nadające fotelowi luksusowy wygląd.

Dyn X Racing Seat jest również wyposażony w wymienne poszewki na poduszki w kolorze czarnym, czerwonym lub niebieskim. Użytkownik może zatem szybko dostosować środowisko symulacji do własnych preferencji. Producent zadbał o ergonomiczną konstrukcję dbającą o wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania, a zdejmowany, regulowany zagłówek ma dostarczać komfortowych wrażeń z każdej pozycji za kierownicą.

Firma Cooler Master na razie nie ujawniła daty dostępności oraz ceny stanowiska Dyn X.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]