• Strona główna
  • Newsy
  • Zalman alpha 36 — chłodzenie aio kompatybilne z najnowszymi podstawkami amd i intela

Zalman Alpha 36 — chłodzenie AiO kompatybilne z najnowszymi podstawkami AMD i Intela

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Zalman Alpha 36 to nowoczesne chłodzenie typu AiO (All-in-One) wyróżniające się innowacyjną konstrukcją pompy z potrójnym przepływem wody. Producent zastosował nowatorski system zapobiegania przeciążeniom poprzez rozdzielenie dopływu i odpływu chłodziwa na trzy ścieżki. Rozwiązanie to powinno zapewnić maksymalną wydajność chłodzenia.

 

Całość wyróżnia się przyciągającym wzrok designem. Warto zwrócić uwagę na pokrywę pompy, która została zaprojektowana w taki sposób, by dało się ją obrócić o 360 stopni. Użytkownik może więc zamontować chłodnicę w wybranej przez siebie pozycji. Pozostając jeszcze przy kwestiach wizualnych nie sposób nie wspomnieć o efektownych iluminacjach zapewnianych przez ekskluzywny projekt ARGB. Chętni mogą dostosować podświetlenie do własnych potrzeb.

 

Do pozostałych cech chłodzenia Zalman Alpha 36 należy zaliczyć sterownik PWM pozwalający na kontrolę prędkości obrotowej wentylatorów, a także gumowe podkładki minimalizujące ich drgania. Producent chwali się również, że produkt posiada wytrzymałą plecioną tuleję odporną na wahania temperatury i wysokie ciśnienia. Omawiany model jest kompatybilny z najnowszymi podstawkami AMD i Intela (AM5 / LGA 1700).

Chłodzenie Zalman Alpha 36 jest już dostępne w sklepach w cenie od ok. 400 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

 

Dane techniczne chłodzenia Zalman Alpha 36 dostępne są tutaj.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]