Policjant zastrzelony w sklepie z grami

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Policjant zastrzelony w sklepie z grami - gamedot.pl

Sieć Gamestop ma coraz więcej problemów z napadami. Tym razem jeden z nich zakończył się tragicznie – dwójka napastników wtargnęła do sklepu w Filadelfii, który miał być dla nich łatwym celem. Na miejscu był jednak policjant – mundurowy Robert Wilson III chciał kupić prezent dla swego 8-letniego synka, za jego dobre wyniki w szkole. Jego mundur podziałał jednak na napastników jak płachta na byka i z miejsca zaczęli do niego strzelać (był ich jedynym zagrożeniem) , według stacji NBC w sklepie oddano 50 strzałów. Jeden z nich trafił w głowę Wilsona. 

 

Oboje sprawcy Carlton Hipps (30) i Ramone Williams (26) zostali zatrzymani i prawdopodobnie nie wyjdą z więzienia do końca życia. Powinniśmy mieć zresztą taką nadzieję. Przy okazji trudno pominąć kwestię dostępności broni w USA – czy takie rzeczy działyby się gdyby nie była ona w sprzedaży?

 

 

źródło: gamespot
zdjęcie: NBC Philadelphia

3 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

3 Komentarze

Kropel pl 4 lata temu

Przypadek nie sondze :D

0 Odpowiedz
Loterro 4 lata temu

W Polsce sklep by zbankrutował bo Policjanci zabraliby wszystkie gry jako dowód rzeczowy

1 Odpowiedz
adamo 4 lata temu

W Polsce dostaliby zawiasy.

1 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl