Pokemony nareszcie na stacjonarnej konsoli, Sun & Moon zmierza na Switcha!

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Pokemony nareszcie na stacjonarnej konsoli, Sun & Moon zmierza na Switcha! - gamedot.pl

Źródła na ktore podaje się brytyjski Eurogamer podają, że Nintendo Switch dostanie bardzo niesamowity tytuł. Będzie nim Pokemon Stars czyli specjalna wersja łącząca Pokemon Sun i Pokemon Moon, zawierająca nowe mechaniki. Mimo przenośnej natury Switcha, jest on reklamowany jako konsola stacjonarna co oznacza, że Stars będzie pierwszą w historii grą o Pokemonach wypuszczoną na domowy system!

 

Zatem po ponad dwudziestu latach łapania stworków na handheldach będziemy mogli w końcu skorzystać z tej opcji w zaciszu własnego pokoju. Jestem pewny, że będzie to tytuł, który sprzeda miliony egzemplarzy Switcha.

 

Istotną informacją jest też to, że nad Pokemon Stars pracuje to samo studio, które robiło Sun i Moon. Obie gry były tworzone równocześnie, jednak kilka miesięcy temu zatrzymano prace nad wersją na Switcha, by doszlifować edycję na 3DS-a.

 

Wszystko idzie w dobrym kierunku!

2 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
oliskar (gość) 7 lat temu

Pierwszą grą o pokemonech na domowym systemie powiadacie? A co z Pokémon Stadium, Pokémon Snap, Pokémon Puzzle League, Hey You, Pikachu!, Pokémon Stadium 2, Pokémon Colosseum, Pokémon Box: Ruby and Sapphire, Pokémon Channel, Pokémon XD: Gale of Darkness, Pokémon Battle Revolution, My Pokémon Ranch, Pokémon Rumble, PokéPark Wii: Pikachu's Adventure, PokéPark 2: Wonders Beyond, Pokémon Rumble U, Pokkén Tournament?

1 Odpowiedz
Cascad 7 lat temu

no dobrze: pierwszą która nie jest spin-offem

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]