Pokémon Sun i Moon znowu biją rekordy! 10 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Pokémon Sun i Moon znowu biją rekordy! 10 milionów sprzedanych egzemplarzy! - gamedot.pl

Dzisiaj światowa premiera Pokémon Sun i Moon, więc Nintendo ma nie lada powód do zadowolenia. Mania na Pokémony najwyraźniej powróciła, bo nie dość, że Pokémon Go na telefony nadal świeci tryumfy, to jeszcze 3DS-owe odsłony kieszonkowych potworów odbitym blaskiem też zapowiadają się na kasowy hit (zupełnie zasłużenie). Ninny wespół z The Pokémon Company ogłosiło dzisiaj, że Sun i Moon rozeszły się po sklepach na całym świecie w liczbie przekraczającej 10 milionów egzemplarzy. Warto tutaj pamiętać, że nie przekłada się to bezpośrednio na sprzedaż, bo to póki co tylko kopie, które trafiły do sklepów i sieci sprzedaży, jednak bardzo dobrze obrazuje to jak duży popyt jest na te tytuły. A Wy macie już swój egzemplarz na 3DS-a? Którą wersję wybraliście?

 

Źródło: GameInformer.com

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]