Pokazano nowe screeny z Mass Effect: Andromeda

GeneticsD - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Pokazano nowe screeny z Mass Effect: Andromeda - gamedot.pl

Bioware na zachętę rzuciło nam kilka nowych screenów, które wyglądają wprost wybornie. Klimat uniwersum oraz science fiction przesiąka każdy nowy obrazek. Twórcy zapewniają nas więc, że o grafikę nie będzie trzeba się martwić, ale jak będzie naprawdę dowiemy się dopiero (miejmy nadzieję) w marcu przyszłego roku. Andromeda z pewnością zaliczy downgrade graficzny, a poza tym nadchodzi pytanie, czy na pewno są screeny z gry. A może po prostu kolejna "zrobiona" grafika?

 

Na razie to wszystko spekulacje i nauczony doświadczeniem wiem, że nie wszystko będzie jasne do samej premiery. W każdym razie Bioware zapowiada również, że 7 listopada pojawią się jakieś informacje dotyczące gry. Pozostaje więc czekać te niecałe dwa miesiące.

 

Pozostawiam Was, więc ze wspomnianymi screenami.

 

 

 

 

3 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

GeneticsD 7 lat temu

Po prostu nie wierzę w taką jakość, dlatego tak napisałem.

0 Odpowiedz
awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

Ale rozumiesz że te grafiki pochodzą z filmu (takie ruchome obrazki) więc pisząc o zrobionych rysunkach musisz mieć świadomość tego, że stawiasz tezę o zrobionym gamepleyu? Tak to wygląda w rzeczywistości, nie ma tam nic naciąganego. Zapisz sobie ten post i wrócisz w przyszłym roku. Zresztą co takiego jest w tych screenach? Widziałeś tę grę w ruchu? Animacja ruchu to jest dopiero majstersztyk! Grafikę już rok temu oceniali nowi pracownicy studia i pisali na tłitach o niewyobrażalnych możliwościach silnika gragicznego. Pokaz dostaliśmy 1:1 tego jak będzie wyglądała gra. Skąd wy kuźwa się wszyscy tam bierzecie? Złapali was w parku? "HEJ, czy ty już masz pracę w gejmszrot"? Pałą w łeb i obudziłeś się pisząc ten news...

1 Odpowiedz
awatar
WebAloneHero (gość) 7 lat temu

To są zrzuty z materiałów filmowych developera, 4K PS PRO. Więc nie, to nie jest (...)po prostu kolejna "zrobiona" grafika?(...) ty s.......ino.

0 Odpowiedz
GeneticsDGeneticsD
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]