Nowe screeny z NiOh ujawniają kolejną historyczną postać w grze

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

NiOh to gra studia Team Ninja, o której informowaliśmy Was już nie raz na łamach tego portalu. Fabuła gry oparta jest na historii o angielskim żeglarzu, Williamie Adamsie, który trafił do Japonii i został pierwszym samurajem spoza Kraju Kwitnącej Wiśni, legendarnym Samurajem z Zachodu. Oczywiście tutaj na potrzeby gry całość została spłycona do naparzania przeciwników mieczem, ale czegóż innego oczekiwaliśmy od Team Ninja. Nie zmienia to jednak faktu, że w grze znajdą się postacie historyczne, na przykład słynny Hattori Hanzo, a teraz za sprawą nowych screenów poznaliśmy kolejną postać, która zostanie unieśmiertelniona w grze wideo na długo po swojej śmierci, kiedy nikt nawet nie myślał jeszcze o prądzie. Będzie to Tokugawa Ieyasu – założyciel i pierwszy szogun dynastii Tokugawa. Może jednak warto będzie sięgnąć po tę grę nie tylko ze względów rozrywkowych, ale również edukacyjnych? Poniżej macie najnowszy screeny.

 


 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]