Piosenka dla Jaskółeczki – Ciri otrzymała utwór od Miracle of Sound

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Piosenka dla Jaskółeczki – Ciri otrzymała utwór od Miracle of Sound - gamedot.pl

Wiedźmin 2 był sporym sukcesem na świecie, ale to co się dzieje wokół Wiedźmina 3 to prawdziwa mania. Dziś opowiemy wam o tym jak słynny kompozytor Miracle of Sound (a właściwie Gavin Dunn) postawił na współpracę z wokalistką Ailin Kennedy - Owocem ich wysiłków jest piosenka dla Ciri: Pani Światów, córki Geralta i dziewczyny wokół której kręci się cała fabuła Dzikiego Gonu.

 

Posłuchajcie bo dobrze pasuje do całego świata stworzonego przez CD Projekt RED:

 


Podoba mi się to, ale nic nie mogę poradzić na to, że zdecydowanie bardziej wolę twórczość Miracle of Sound z czasów robienia sobie jaj z Mass Effecta:

 

 

Nigdy nie będziesz lepszy od komandora Sheparda!

 

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 PL PS4

Red Dead Redemption 2 PL PS4

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi, a stróże prawa depczą po piętach ostatnim wyjętym spod prawa gangom. Wybór jest prosty: kto się nie podda, zginie. Gdy napad...

199,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl