Pierwszy KotOR otrzyma fanowski remake

Orzeł - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Pierwszy KotOR otrzyma fanowski remake

Jestem przekonany, że mamy wśród czytelników wielu fanów gier o Rycerzach Starej Republiki. Z pewnością ucieszy Was wieść o tym, że Poem Studios pracuje właśnie nad remakiem/rebootem serii Kingts of the Old Republic na silniku Unreal Engine 4.


Co więcej, gra ma być całkowicie darmowa dla każdego. Oficjalnie będzie się nazywała Apeiron  i jest opisywana jako "remake i remaster oryginalnej gry z dodanązawartością, nowymi światami, misjami, interfejsem, ekwipunkiem, przedmiotami i towarzyszami".

 


Już dzisiaj możecie obejrzeć pierwsze screenshoty z projektu, kliknijcie tylko w galerię poniżej. :)

 

 

Źrodło: DSOGaming

 

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 NS

Just Dance 2020 NS

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

239,99Do sklepu

0 Komentarzy

OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl