Pierwsze DLC do GRID Autosport przyspiesza postęp w rozgrywce

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Pierwsze DLC do GRID Autosport przyspiesza postęp w rozgrywce - gamedot.pl

Codemasters wypuściło pierwsze DLC do ostatnio wydanej gry wyścigowej GRID Autosport. Dodatek ten jednak nie zawiera dodatkowej treści, a "jedynie" przyspiesza o około 50% zdobywanie punktów doświadczenia w trybie kariery i grze wieloosobowej. Boost Pack nie był wspominany w planach wydania zawartości dodatkowej przy okazji premiery Autosportu.

 

Na blogu menedżer Codemasters ds. społeczności Ben Walke napisał jednak, że konkretne DLC pojawią się w postaci minidodatków o określonej tematyce, pozwalających pojeździć w nowych sceneriach oraz trybach gry, oraz pakietów samochodów. Pierwszy tzw. season pass za 30 dolarów (około 90 złotych), jaki jest planowany, ma zawierać osiem takich minidodatków.

 

GRID Autosport jest najnowszą odsłoną wieloletniej serii gier wyścigowych wydanych przez Codemasters, która wyewoluowała z TOCA Touring Car Championship. Ukazała się w czerwcu 2014 roku na PC, X360 i PS3. Zachęcamy do obejrzenia wideorecenzji gry zamieszczonej na naszym portalu.

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]