• Strona główna
  • Newsy
  • Pierwsza część diablo odtworzona w trójce? tak, ale tylko jako czasowy event

Pierwsza część Diablo odtworzona w trójce? Tak, ale tylko jako czasowy event

Smyku - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nowy dodatek z Nekromantą w roli głównej nie wywołał w graczach tak pozytywnych emocji, jak wieści o umieszczeniu Diablo 1 w trzeciej części gry. 16 poziomów lochów, czterech oryginalnych bossów i retro elementy w stylu filtru pikseli i filtru UI, wprowadzającego tylko osiem kierunków ruchu - wszystkie te elementy mogą sprawić, że odświeżone D1 może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

I tylko jeden mały szczegół może sprawić, że entuzjazm graczy szybko ostygnie. Okazuje się bowiem, że nowa wersja Diablo 1 to nic innego, jak... czasowy event. Tak, dobrze przeczytaliście: dodatek Darkening of Tristram ogrywać będzie można wyłącznie każdego stycznia (a więc miesiąca, w którym narodziła się marka), zaczynając od 2017 r.

 

Sam dodatek Darkening of Tristram, choć teoretycznie darmowy, będzie wymagał Żniwiarza Dusz do uruchomienia. Trochę rozczarowujące to wszystko, prawda?

 

 

 

 

 

 

źródło: vg247.com

3 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Injustice Gods Among Us PS3 (gra używana)

Injustice Gods Among Us PS3 (gra używana)

Co by było, gdyby nasi najwięksi bohaterowie stali się dla nas największym zagrożeniem? Injustice: Gods Among Us rozpoczyna nową, odważną serię bijatyk autorstwa NetherRealm Studios,...

59,00Do sklepu

3 Komentarze

awatar
Jasna spłuczka (gość) rok temu

Cyt.: "Sam dodatek Darkening of Tristram, choć teoretycznie darmowy, będzie wymagał Żniwiarza Dusz do uruchomienia. Trochę rozczarowujące to wszystko, prawda?"

Szanowny autorze, trzecia część Diablo bez Żniwiarza jest padliną a 90 procent graczy dodatek ten posiada. Pozostały ułamek może nabyć go za grosze, więc nie bardzo wiem o czym mówisz. Ty chyba też nie.

1 Odpowiedz
awatar
Czart (gość) rok temu

Jeśli mamy być dokładni to gra się sprzedała w liczbie ok 20mln kopii, zaś dodatek w 5mln. Zatem nie jest to "większość".

0 Odpowiedz
awatar
Jaycob (gość) rok temu

Może tak, ale te 20 mln kopii zostało zakupione również przez graczy, którzy przeszli grę tylko dla fabuły...

0 Odpowiedz