• Strona główna
  • Newsy
  • Pierwsza część diablo odtworzona w trójce? tak, ale tylko jako czasowy event

Pierwsza część Diablo odtworzona w trójce? Tak, ale tylko jako czasowy event

Smyku - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nowy dodatek z Nekromantą w roli głównej nie wywołał w graczach tak pozytywnych emocji, jak wieści o umieszczeniu Diablo 1 w trzeciej części gry. 16 poziomów lochów, czterech oryginalnych bossów i retro elementy w stylu filtru pikseli i filtru UI, wprowadzającego tylko osiem kierunków ruchu - wszystkie te elementy mogą sprawić, że odświeżone D1 może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

I tylko jeden mały szczegół może sprawić, że entuzjazm graczy szybko ostygnie. Okazuje się bowiem, że nowa wersja Diablo 1 to nic innego, jak... czasowy event. Tak, dobrze przeczytaliście: dodatek Darkening of Tristram ogrywać będzie można wyłącznie każdego stycznia (a więc miesiąca, w którym narodziła się marka), zaczynając od 2017 r.

 

Sam dodatek Darkening of Tristram, choć teoretycznie darmowy, będzie wymagał Żniwiarza Dusz do uruchomienia. Trochę rozczarowujące to wszystko, prawda?

 

 

 

 

 

 

źródło: vg247.com

3 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

awatar
Jasna spłuczka (gość) 7 lat temu

Cyt.: "Sam dodatek Darkening of Tristram, choć teoretycznie darmowy, będzie wymagał Żniwiarza Dusz do uruchomienia. Trochę rozczarowujące to wszystko, prawda?"

Szanowny autorze, trzecia część Diablo bez Żniwiarza jest padliną a 90 procent graczy dodatek ten posiada. Pozostały ułamek może nabyć go za grosze, więc nie bardzo wiem o czym mówisz. Ty chyba też nie.

1 Odpowiedz
awatar
Czart (gość) 7 lat temu

Jeśli mamy być dokładni to gra się sprzedała w liczbie ok 20mln kopii, zaś dodatek w 5mln. Zatem nie jest to "większość".

0 Odpowiedz
awatar
Jaycob (gość) 7 lat temu

Może tak, ale te 20 mln kopii zostało zakupione również przez graczy, którzy przeszli grę tylko dla fabuły...

0 Odpowiedz
SmykuSmykuLubi gry i burze.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]