Phoenix Wright: Ace Attorney – szykuje się nowa część

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Phoenix Wright: Ace Attorney – szykuje się nowa część - gamedot.pl

Takeshi Yamazaki, reżyser Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies, wypowiedział się w sprawie przyszłości serii:

 

„W tym roku wypuściliśmy Dual Destinies, co było dla mnie sporą ulgą. Dziś pracujemy już w pełni nad nowym tytułem. Co prawda dopiero zaczęliśmy, ale proszę byście czekali na tę grę! Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich!”

 

 

W międzyczasie twórca serii, Shu Takumi – odpowiedzialny też za Ghost Trick: Phanthom Detective i Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney (premiera w Europie 28 marca 2014) także zapowiada świeży projekt:

 

„W 2013 przygotowywałem się z całych sił do napisania i produkcji czegoś nowego.”

 

Tajemnicza gra ma zostać pokazana w 2014 roku, nie wiemy jednak jeszcze czy będzie miała cokolwiek wspólnego z serią Ace Attorney, wygląda jednak na to, że wiele się wokół niej dzieje. I dobrze! Phoeniksa zawsze jest za mało.

 

 

źródło: siliconera

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Frostpunk PS4

Frostpunk PS4

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać...

84,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl