PewDiePie z kolejną wulgarną wypowiedzią

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

Felix „PewDiePie” Kjellberg - YouTuber znany z dość kontrowersyjnego wizerunku ponownie udzielił ostrej wypowiedzi podczas wczorajszej transmisji. 

To był typowy meczyk w PlayerUnknown's Battlegrounds do momentu w którym nie zauważył starcia na moście. Wówczas posypała się wiązanka: "Co za pie****ony czarnuch!" oraz "„ni**er”" (ostatnie uznawane w Stanach za szczególne obraźliwe). 

Oczywiście PewDiePie szybko starał się wybrnąć z całej sytuacji stwierdzając, iż wcale nie miał tego na myśli. Jednocześnie zachowując uśmiech na twarzy. 

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze jego problemy z wizerunkiem, albowiem jakiś czas temu został oskarżony o propagowanie nazizmu przez co stracił wielu reklamodawców. 

5 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Kinect Sports Ultimate Col X360 Pl (gra używana)

Kinect Sports Ultimate Col X360 Pl (gra używana)

Wreszcie nie musisz wybierać! Ta wyjątkowa kolekcja łączy dwie najlepiej sprzedające się gry Kinect w jednym zestawie: 13 dyscyplin sportowych znajdziesz w zasięgu ręki. Wciągnij...

69,00Do sklepu

5 Komentarzy

awatar
Jackie (gość) 9 miesięcy temu

Jego odpowiedź - przyznać się, który z was idioci bez szkoły - zachowałby się tak dojrzale?

0 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 9 miesięcy temu

ty gramatyka być problem matole

0 Odpowiedz
awatar
Jackie (gość) 9 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=cLdxuaxaQwc

0 Odpowiedz
awatar
... (gość) 9 miesięcy temu

Hahaha. Wiedziałem, że ktoś to wyłapie i się do tego p***e. On używa swojego słówka "nibba" czy jakoś tak i mu się to myli powoli z oryginałem. Zabawne, że w ostatnim filmie zastanawiał się kiedy zaliczy fail na steamie no i ma swój fail. Ale cóż. Poprawność polityczna. Dziwne, że białas nie jest na cenzurowanym. Albo... żółtek? Czy jeszcze jakieś inne "obraźliwe" "rasistowskie" słowa...

0 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 9 miesięcy temu

czarny a czarnuch to są dwa inne słowa. Takie niuansy są ważne, zwłaszcza jak ktoś jest frajerem i trudni się w swoim lelawym życiu nagrywaniem swojej durnej gęby niestety dla dużego grona odbiorców. Odpowiedzialność za słowa - bo ma słuchaczy.

0 Odpowiedz