PewDiePie z kolejną wulgarną wypowiedzią

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

Felix „PewDiePie” Kjellberg - YouTuber znany z dość kontrowersyjnego wizerunku ponownie udzielił ostrej wypowiedzi podczas wczorajszej transmisji. 

To był typowy meczyk w PlayerUnknown's Battlegrounds do momentu w którym nie zauważył starcia na moście. Wówczas posypała się wiązanka: "Co za pie****ony czarnuch!" oraz "„ni**er”" (ostatnie uznawane w Stanach za szczególne obraźliwe). 

Oczywiście PewDiePie szybko starał się wybrnąć z całej sytuacji stwierdzając, iż wcale nie miał tego na myśli. Jednocześnie zachowując uśmiech na twarzy. 

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze jego problemy z wizerunkiem, albowiem jakiś czas temu został oskarżony o propagowanie nazizmu przez co stracił wielu reklamodawców. 

5 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba Ninja Gaiden Z X360 (gra używana)

Yaiba: Ninja Gaiden Z jest trzecioosobową grą akcji, będącą pobocznym tytułem cyklu Ninja Gaiden. Prace nad produkcją prowadziły trzy zespoły deweloperskie. Główny ciężar spadł na studio...

49,00Do sklepu

5 Komentarzy

awatar
Jackie (gość) 5 miesięcy temu

Jego odpowiedź - przyznać się, który z was idioci bez szkoły - zachowałby się tak dojrzale?

0 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 5 miesięcy temu

ty gramatyka być problem matole

0 Odpowiedz
awatar
Jackie (gość) 5 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=cLdxuaxaQwc

0 Odpowiedz
awatar
... (gość) 5 miesięcy temu

Hahaha. Wiedziałem, że ktoś to wyłapie i się do tego p***e. On używa swojego słówka "nibba" czy jakoś tak i mu się to myli powoli z oryginałem. Zabawne, że w ostatnim filmie zastanawiał się kiedy zaliczy fail na steamie no i ma swój fail. Ale cóż. Poprawność polityczna. Dziwne, że białas nie jest na cenzurowanym. Albo... żółtek? Czy jeszcze jakieś inne "obraźliwe" "rasistowskie" słowa...

0 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 5 miesięcy temu

czarny a czarnuch to są dwa inne słowa. Takie niuansy są ważne, zwłaszcza jak ktoś jest frajerem i trudni się w swoim lelawym życiu nagrywaniem swojej durnej gęby niestety dla dużego grona odbiorców. Odpowiedzialność za słowa - bo ma słuchaczy.

0 Odpowiedz