Persona 5 ma zwiastun, który bije konkurencję po głowie

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Persona 5 ma zwiastun, który bije konkurencję po głowie - gamedot.pl

Atlus od dawna szczuł swych fanów drobnymi śladami pokazującymi w jaką stronę idzie Persona 5 – nowa odsłona ich słynnego RPG, łączącego symulator licealnego życia (za dnia) i walkę z demonami (w nocy) z nie-sa-mo-wi-tym stylem musi zarządzić. Musi i udowodnił to pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę. 

 

Takiej muzyki, designu, prezentacji (widzieliście to menu?) i wymieszania popkultury z mitami nie znajdziecie nigdzie indziej. Gra jest piękna i basta:

 

 

Persona 5 zmierza na PlayStation 3 i 4, premiera przewidziana jest na koniec tego roku (oby po angielsku a nie tylko w japońskiej wersji). 

 

 

PS jeszcze raz: TO JEST TOTALNIE PIĘKNE.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl