Perception – już dostępne na konsolach Playstation 4 i Xbox One!

Darius - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Perception - gra, która łączy innowacyjną mechanikę oraz niesamowite, narracyjne doświadczenie - już jest dostępna na konsolach Playstation 4 i Xbox One!

Wydawca gry Perception - Feardemic informuje, że użytkownicy platform Playstation 4 i Xbox One mogą zanurzyć się w niebanalnej i zaskakującej historii jaką serwuje studio The Deep End Games (Zespół indiedeveloperski, tworzony przez zgrany tandem – męża i żonę, którzy w przeszłości pracowali przy takich tytułach jak Bioshock, Bioshock Infinite, czy Dead Space).

Gra jest dostępna w cyfrowej dystrybucji na platformach Playstation Store oraz Xbox Live.


Gra opowiada historię Cassie, która musi uporać się z koszmarami, po miesiącach poszukiwań odkrywa opuszczoną rezydencję w mieście Gloucester, Massachusetts. Okazuje się, że posiadłość Echo Bluff skrywa niejedną tajemnicę, a straszliwy byt nawiedzający to miejsce – The Presence dręczył jej wcześniejszych mieszkańców na przestrzeni wieków. Niewidoma kobieta uzbrojona jedynie w swój telefon i laskę ma za zadanie rozwiązać zagadki, które kryje willa. Musi to zrobić zanim stanie jedną z ofiar tego miejsca, unikając przy tym czyhających na nią zagrożeń.

Cassie „widzi” dzięki echolokacji, która uaktywnia się na skutek m.in. uderzania swoją laską. Każde uderzenie wywołuje falę dźwiękową, która tworzy obraz, dzięki któremu bohaterka jest w stanie „widzieć” otoczenie. Nadużywanie tej umiejętności ma jednak swoją cenę – poprzez tworzenie zbyt dużego hałasu Cassie naraża się na wykrycie przez prześladujący to miejsce byt. By ukryć swoją obecność musi korzystać ze wszelkich skrytek i zakamarków jakie może napotkać w trakcie eksploracji Echo Bluff. Tylko jedna rzecz jest pewna: The Presence ciągle nasłuchuje…

 

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO MARVEL SUPER HEROES PS4

GRA LEGO MARVEL SUPER HEROES PS4

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes uzupełnia serię zabawek LEGO Marvel Super Heroes, która przenosi postacie, pojazdy i akcję ze świata Marvel do świata przygód,...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy