• Strona główna
  • Newsy
  • Pamięć, która posiada prędkość zapisu i odczytu kilkukrotnie większą, niż rozwiązania obecne na rynku? sony z zaplanowaną ofertą na przyszłość.

Pamięć, która posiada prędkość zapisu i odczytu kilkukrotnie większą, niż rozwiązania obecne na rynku? Sony z zaplanowaną ofertą na przyszłość.

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Pamięć, która posiada prędkość zapisu i odczytu kilkukrotnie większą, niż rozwiązania obecne na rynku? Sony z zaplanowaną ofertą na przyszłość. - gamedot.pl

 

Japoński kolos, już w najbliższym czasie, będzie miał do zaoferowania karty pamięci typu CFExpress, dla naprawdę wymagających klientów.

Możemy zadać pytanie – co w kartach pamięci można jeszcze zmienić? Wyróżniać najnowsze karty pamięci ma szybkość z jaką zapiszemy lub odczytamy dane, ma być ona kilkukrotnie większa niż najszybsze, dostępne dziś nośniki.


Od dłuższego czasu koncern przygotowuje karty CFExpress typu B z portem Pcle 3 generacji. Prędkość odczytu danych ma wynosić aż 1700 MB/s, a zapisu 1480 MB/s. Możemy spodziewać się kart o pojemnościach od 128 GB nawet do 1 TB. Pamięci będą należeć do serii produktów Tough ze wzmocnioną konstrukacją. Sony podkreśla iż aby wykorzystać możliwości w pełni dostępny w ofercie będzie czytnik MRW-G1.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Call Of Duty: Modern Warfare XONE

Call Of Duty: Modern Warfare XONE

Call of Duty®: Modern Warfare® Przygotuj się na ciszę radiową – Modern Warfare® powraca! Stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Gracze wcielają się w rolę operatorów oddziałów...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy