Oddworld: New ‘n’ Tasty – czas przypomnieć sobie historię Abe'a

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Oddworld: New ‘n’ Tasty – czas przypomnieć sobie historię Abe'a - gamedot.pl
Studio Just Add Water, trzymające w garści prawa do marki Oddworld ma zamiar przypomnieć całemu światu o tym czemu seria ta wciąż ma prawo bytu. Na początek przywrócą, więc do życia klasyczne Oddworld: Abe’s Oddysee, pod nowy i pysznym tytułem: Oddworld: New ‘n’ Tasty.
 
 
Gra została zbudowana na zupełnie nowym silniku i trafi na PS3, PS4 i PS Vita. Opowiada ona historię sympatycznego Abe'a, przedstawiciela rasy Mudokonów, z... zaszytymi ustami. Abe pracuje w niewolniczych warunkach w fabryce „produkującej” mięso – niestety szybko okazuje się, że specjalnym składnikiem kolejnej karmy jest mięso przedstawicieli jego gatunku! Musimy mu więc pomóc w ucieczce. 
 
Premiera wiosną 2014 roku.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 PS4

Valkyria Chronicles 4 PS4

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl