Nowy Hitman z kolejnym wyciekiem. Długi – całkiem ładny gameplay

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy Hitman z kolejnym wyciekiem. Długi – całkiem ładny gameplay - gamedot.pl

Do sieci wyciekł kolejny materiał z testów nowego Hitmana. Cel misji (i środowisko też) pozostaje niezmienny, aczkolwiek tym razem otrzymaliśmy dłuży materiał – materiał w odczuwalnie lepszej jakości.

 

 

Warto przypomnieć, że nowy Hitman będzie wzbogacany - po tegorocznej premierze (tylko segment cyfrowy; sprzedaż w pudełku została przerzucona na przyszły rok) - różnymi treściami. Czasami chodzi tu o rzeczy związane z fabułą, a czasami to po prostu porcja dodatkowej zabawy. IO będzie wprowadzać zmiany i ulepszenia. Reagować na nasze zachowanie i potrzeby. Gra dostarczana w epizodach? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym tekście.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wreckfest XONE

Wreckfest XONE

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest! Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy!...

169,99Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl