Nowy Hitman z kolejnym wyciekiem. Długi – całkiem ładny gameplay

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowy Hitman z kolejnym wyciekiem. Długi – całkiem ładny gameplay - gamedot.pl

Do sieci wyciekł kolejny materiał z testów nowego Hitmana. Cel misji (i środowisko też) pozostaje niezmienny, aczkolwiek tym razem otrzymaliśmy dłuży materiał – materiał w odczuwalnie lepszej jakości.

 

 

Warto przypomnieć, że nowy Hitman będzie wzbogacany - po tegorocznej premierze (tylko segment cyfrowy; sprzedaż w pudełku została przerzucona na przyszły rok) - różnymi treściami. Czasami chodzi tu o rzeczy związane z fabułą, a czasami to po prostu porcja dodatkowej zabawy. IO będzie wprowadzać zmiany i ulepszenia. Reagować na nasze zachowanie i potrzeby. Gra dostarczana w epizodach? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym tekście.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 PS4

Resident Evil 3 PS4

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl