Nowy gameplay z nadchodzącego Witchfire

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jak wszyscy wiemy, polskie produkcje są najlepsze (dla nas) i należy je hołubić (my musimy). Przesadzam tutaj oczywiście trochę, ale rzeczywiście mamy coś takiego w sobie, że chcemy podkreślić wszelkie polskie sukcesy. Bardzo ładnie to widać również w branży gier, która jest jedną z nielicznych, w których odnosimy sukcesy oraz również jest branżą powszechnie znaną. W związku z czym, nie moglibyśmy odpuścić poinformowania was o wypuszczeniu gameplaya z nadchodzącego Witchfire!
Jest to gra tworzona przez polskie studio The Astronauts, czyli drużynę odpowiedzialną za bardzo dobrze przyjętą przygodówkę  Zaginięcie Ethana Cartera. Tym razem jednakże postanowiono zmienić gatunek i przejść w stronę tak lubianych FPS-ów. Najnowsza gra zatytułowana Witchfire, będzie pierwszoosobową strzelanką w klimatach dark fantasy. Ma być duchowym spadkobiercą słynnego Painkillera. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące produkcji, choć jej premiera jest zapowiadana już na 2020 rok. W poniższym krótkim gameplayu opublikowanym dzisiaj oraz teaserze promującym jeszcze ze stycznia, możemy zauważyć wyjątkowo ładną grafikę, która była wykonana w technice fotogrametrii, dzięki której również poprzedni tytuł studia mógł się pochwalić ładnym obrazem. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Metro Exodus PL XONE

Metro Exodus PL XONE

Nadszedł rok 2036. Ćwierć wieku po tym, jak wojna atomowa zniszczyła Ziemię, kilka tysięcy ocalałych ludzi wciąż trzyma się przy życiu w podziemiach zrujnowanej Moskwy, w tunelach...

189,00Do sklepu

0 Komentarzy