Nowy gameplay z nadchodzącego Witchfire

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jak wszyscy wiemy, polskie produkcje są najlepsze (dla nas) i należy je hołubić (my musimy). Przesadzam tutaj oczywiście trochę, ale rzeczywiście mamy coś takiego w sobie, że chcemy podkreślić wszelkie polskie sukcesy. Bardzo ładnie to widać również w branży gier, która jest jedną z nielicznych, w których odnosimy sukcesy oraz również jest branżą powszechnie znaną. W związku z czym, nie moglibyśmy odpuścić poinformowania was o wypuszczeniu gameplaya z nadchodzącego Witchfire!
Jest to gra tworzona przez polskie studio The Astronauts, czyli drużynę odpowiedzialną za bardzo dobrze przyjętą przygodówkę  Zaginięcie Ethana Cartera. Tym razem jednakże postanowiono zmienić gatunek i przejść w stronę tak lubianych FPS-ów. Najnowsza gra zatytułowana Witchfire, będzie pierwszoosobową strzelanką w klimatach dark fantasy. Ma być duchowym spadkobiercą słynnego Painkillera. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące produkcji, choć jej premiera jest zapowiadana już na 2020 rok. W poniższym krótkim gameplayu opublikowanym dzisiaj oraz teaserze promującym jeszcze ze stycznia, możemy zauważyć wyjątkowo ładną grafikę, która była wykonana w technice fotogrametrii, dzięki której również poprzedni tytuł studia mógł się pochwalić ładnym obrazem. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Edycja Essence of Art Edition zawiera artbook w twardej oprawie z ponad 20 grafikami przygotowanymi przez fanów Yakuzy. Po trzyletnim pobycie w więzieniu, starszy i zmęczony życiem...

84,90Do sklepu

0 Komentarzy