Nowe gry Dragon Ball będą mieć złotego Frezera!?

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe gry Dragon Ball będą mieć złotego Frezera!? - gamedot.pl

Niedawno na rynek trafiło Dragon Ball Xenoverse, gracze którzy wielbią Goku i Vegetę wciąż rozpamiętują też jak dobre były odsłony z dopiskiem Budokai czy Tenkachi,  a kolejne odsłony serii już w drodze. Dlatego przyjrzyjmy się zmianie designu najbardziej przerażającego i ikonicznego przeciwnika w Dragon Ball czyli Frieza, zwanego przez polskie dzieci po prostu Frezerem:

 

 

Co mu się stało pytacie? W zasadzie nic, zmiana jego barwy żółto-złotą podkreśla powrót wielkiego złoczyńcy do nowego pełnometrażowego filmu: Dragon Ball Z: The Resurrection of F, którego zwiastun wylądował w sieci:

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam to co się działo na Namek i epizody dotyczące walki z Frezerem i Vegetą uznaję za najlepszy fragment Dragon Ball Z (poza turniejami oczywiście) dlatego też nie mogę się doczekać aż wyjdzie nowa gra w tym uniwersum, która pozwoli na wcielenie się w złotego, na maksa wkurzonego Frieza.

 

Ale on będzie bił!

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]