Nowe DLC do PES-a 2014 – Mistrzostwa Świata według gracza

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe DLC do PES-a 2014 – Mistrzostwa Świata według gracza - gamedot.pl

Konami zapowiedziało pojawienie się na platformach Xbox 360 i PlayStation 3 nowego dodatku DLC do Pro Evolution Soccer 2014. W dodatku World Challenge użytkownicy gry piłkarskiej otrzymają możliwość rozegrania Mistrzostw Świata.

 

W tryb International Cup, który zostanie odblokowany wraz z dodatkiem, będzie można zagrać zarówno jako prowadzący zespołu, jak i pojedynczego gracza. Droga do zwycięstwa wiedzie od eliminacji aż do finału. World Challenge zawiera również poprawioną oprawę graficzną, sztuczną inteligencję, a nawet dodaje kilka przerywników. Wraz z premierą World Challenge ukaże się także darmowa aktualizacja, która uczyni wygląd koszulek i piłkarzy bardziej realistycznym.

 

World Challenge będzie kosztować 8 funtów (ok. 40 zł). Fani PES-a, jeśli chodzi o możliwość taniego zorganizowania własnych Mistrzostw Świata, są uprzywilejowani – Electronic Arts w swojej manierze wydaje 2014 FIFA World Cup jako gabarytową, samodzielną grę.

 

 

Źródło: eurogamer.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]