Nosgoth na pierwszych gameplayach prezentuje się całkiem dobrze!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nosgoth na pierwszych gameplayach prezentuje się całkiem dobrze! - gamedot.pl

Fani serii Legacy of Kain mogą odetchnąć z ulgą - Nosgoth najpewniej będzie czymś więcej niż tylko odcinaniem kuponów od popularnej marki. Takie wnioski można wyciągnąć z pierwszych materiałów prezentujących właściwą rozgrywkę. Wszystko wydaje się być odpowiednio dynamiczne, zbalansowane i brutalne oraz mroczne. Na świeżych filmikach pierwszy raz zaprezentowana została także czwarta 'klasa' drużyny wampirów - jest nią Deceiver, który będzie mógł przemienić się w dowolnego członka przeciwnej drużyny (działając podobnie jak szpieg w innych sieciowych strzelankach). Nosgoth będzie drużynową grą akcji TPP, w której wcielimy się w członka ludzkiej bądź wampirzej załogi, o czym wspominaliśmy jeszcze w zeszłym roku. Nosgoth ma ukazać się za darmo na PC jeszcze w 2014 roku.

 

 

 

 

 

Źródło: destructoid.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]